Uciążliwe owady? Na pomoc profesjonalna dezynsekcja!

 

Pojawiają się bez zapowiedzi i często budzą w Nas przerażenie. Kryją się w zakamarkach naszych domów i mieszkań, czekając na odpowiedni moment, by wyjść. Przypadkowe spotkanie z nimi rodzi stres i panikę. To owady – dzicy lokatorzy, którzy nie tylko wywołują przerażenie, ale także szkodzą: roznoszą brud i choroby. W ich pozbyciu się pomoże przeprowadzona za pomocą sprawdzonych metod dezynsekcja.

METODY ZWALCZANIA OWADÓW.

Owady żyją w naszym świecie i nie da się tego zmienić. Czasem jednak ich ilość w naszym otoczeniu staje się po prostu uciążliwa. czasem zbyt blisko nas pojawiają się te, które nam szkodzą. To muchy, które stwarzają zagrożenie epidemiologiczne, przenosząc wiele chorób. Komary, które boleśnie gryzą. Pchły, które są pasożytami i roznoszą zarazki. Wreszcie pluskwy – uwielbiające zamieszkiwanie naszych łóżek.

Problem z głowy możemy mieć bardzo szybko – wystarczy sprawnie przeprowadzona dezynsekcja. Nie tylko uśmierca wszystkie dorosłe owady w naszym domu, ale zabija także ich jaja i larwy. Istnieje wiele środków, których można użyć do tego celu. Wśród nich znajdziemy metody:

  • mechaniczne, takie jak np.: trzepanie dywanów i elementów wyposażenia mieszkań, wyłapywanie i oczyszczanie;
  • biologiczne – przy użyciu innych organizmów żywych, będących naturalnymi wrogami tych, które uprzykrzają nam życie;
  • fizyczne, jak gorąca para, ogień, odpowiednie promieniowanie UV;
  • chemiczne: środki owadobójcze.

W uzasadnionych przypadkach, aby skuteczność była jak największa, stosujemy zintegrowane metody zwalczania szkodników, czyli łączymy np. metody fizyczne i chemiczne (ang. IPM).

SKUTECZNA DEZYNSEKCJA.

Dogłębna znajomość rynku DDD pozwala naszej firmie każdorazowo dobierać metody, które sprawdzą się najlepiej w konkretnym przypadku: opracowujemy indywidualne programy monitorowania i zwalczania szkodników. Dlatego też naszą pracę zawsze rozpoczynamy od analizy problemu Klienta, dzięki której zyskują Państwo pewność, że nasza metoda da najlepsze rezultaty.

Dezynsekcja przeprowadzana jest przez nas w budynkach mieszkalnych, biurach, magazynach, halach produkcyjnych oraz wszystkich miejscach, w których zadomowiły się owady. Używamy tylko sprawdzonych preparatów, wobec których mamy 100-procentową pewność, że działają, gdyż wypróbowane zostały już wielokrotnie.

Wszystkie środki, które stosujemy w celu wyeliminowania insektów, są bezpieczne dla życia i zdrowia zwierząt oraz ludzi. Gwarancją tego są ich liczne atesty, pozwolenia i zaświadczenia. Zapraszamy do współpracy!