Uwaga pluskwy! Na ratunek profesjonalna dezynsekcja. Odpluskwianie.

 

Pluskwy są problematycznymi pasożytami, które zaczynają posiłek wtedy, kiedy my akurat kładziemy się spać. Żywiąc się naszą krwią fundują nam bolesne ukąszenia, które szczególnie uciążliwe są dla osób uczulonych. Walka z pluskwami domowymi sposobami może okazać się nieskuteczna – warto więc zaufać fachowcom. Dlatego proponujemy Państwu profesjonalne zwalczanie pluskiew – dezynsekcja pluskwy!

Te małe owady potrafią uprzykrzyć nam życie. Wykorzystują swoje płaskie ciało do wciskania się w najmniejsze nawet szczeliny i zakamarki. Na temat tych małych pluskwiaków możecie przeczytać więcej na naszym blogu. Znajdziecie tam informacje m.in. o tym jak wygląda pluskwa oraz co świadczy o ich obecności w domu. Nawet specjaliści przyznają, że walka z pluskwami jest trudna i wymaga odpowiednich, specjalistycznych środków. Pluskwy bytują w trudno dostępnych miejscach, szybko się rozmnażają, błyskawicznie przemieszczają i zawłaszczają kolejne tereny, w dodatku szybko zaczynają wykazywać odporność na preparaty do ich zwalczania.

Skuteczne odpluskwianie. Zwalczanie pluskiew na terenie Śląska (Wodzisław Śląski, Rybnik, Katowice, Mikołów, Tychy i inne). Profesjonalna dezynsekcja pluskwy.

Do uśmiercania pluskiew używamy różnych sposobów. Są to opryski, zamgławianie ULV (zimna mgła), zamgławianie termiczne (ciepła mgła) i inne. Czasem konieczne jest połączenie kilku metod, aby zabieg był maksymalnie efektywny. Co ważne – obiekt poddany takim zabiegom powinien być wyłączony z użytku w czasie od 4 do 24 godzin. Wszystko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo ludzi.

Zabieg zwalczania pluskiew powinien być ponowiony po 2-3 tygodniach. Daje to większą pewność, że pluskwy zostaną skutecznie wyeliminowane. Jeśli jednak uda się Państwu zareagować szybciej, zanim pluskwy zwiększą liczebność swojej kolonii, jest ok. 80-90 % szans, że pozbędą się ich Państwo za pierwszym razem.

Warto dezynsekcję pluskiew powierzyć specjalistom, bowiem domowe sposoby nie są skuteczne, a wręcz prowadzą często do wzrostu populacji pluskiew. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!