Kilka słów o nas. Firma DDD z doświadczeniem.

 

Od 22 lat śląskie firmy i osoby prywatne przekonują się o naszej skuteczności. Nie ma lepszej rekomendacji niż zaufanie tych wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie szukania innej firmy w zakresie DDD.

Jesteśmy firmą rodzinną, w której liczy się partnerstwo, uczciwość i zaufanie. Tego uczymy młodsze pokolenie i tym cechuje się nasza praca. Nie ma w niej miejsca na eksperymenty: zarówno sprzęt, jak i środki, których używamy, są sprawdzone oraz gwarantują najwyższą skuteczność.

Stanowimy zespół specjalistów, którzy posiadają odpowiednie, poświadczone egzaminami przeszkolenie. Posiadamy także wszelkie niezbędne uprawnienia i poświadczenia pozwalające nam na używanie środków renomowanych producentów, niedostępnych dla osób prywatnych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wszystkie czynności dadzą rzeczywiste efekty, a ponadto zostaną przeprowadzone bezpiecznie, bez stwarzania zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług i kontaktu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, elastyczność, konkurencyjne ceny i rabaty dla stałych Klientów!