Jeśli obserwują Państwo w swoim otoczeniu podejrzliwie dużą liczbę os i szerszeni, istnieje obawa, że zbudowały swoje gniazdo w Państwa miejscu zamieszkania lub bardzo niedaleko niego. Warto zwrócić się wówczas do specjalistów, którzy wiedzą, co robić.

Nasza wiedza w zakresie usuwania gniazd os i szerszeni oparta jest na dogłębnym rozumieniu natury tych owadów. Zjawiają się one czasem w naszym życiu i zaczynają stanowić zagrożenie. Mimo że zwykle są łagodne i atak podejmują jako obronę, łatwo je podrażnić zupełnie mimowolnie: kolorami, ostrymi zapachami, szybkimi gestami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usuwaniu gniazd os i szerszeni. Dzięki znajomości ich budowy i specyfiki umiemy usunąć je tak, że nie zachodzi konieczność demontażu jakichkolwiek elementów budynku.

Rozumiejąc realne zagrożenie i Państwa niepokój, po otrzymaniu zgłoszenia o podejrzeniu lub zlokalizowania gniazda owadów, na miejscu zjawiamy się tak szybko jak to możliwe. Zagrożenie jest zazwyczaj zneutralizowane w ciągu kilku godzin od zgłoszenia telefonicznego.

Ważne jest, aby dysponowali Państwo informacjami, skąd owady wychodzą, gdzie obserwują ich Państwo najwięcej. Pomoże to naszemu pracownikowi w jego lokalizacji i szybkim usunięciu

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się usunięcia nawet najtrudniej zlokalizowanych, największych gniazd owadów. Zapraszamy do kontaktu!