Zgon, trupi jad i groźne bakterie. Na ratunek – profesjonalna dezynfekcja po zmarłym.

 

Zdarza się, że do śmierci człowieka dochodzi w okolicznościach, które sprawiają, że mieszkanie wymaga użycia specjalistycznych środków, aby przywrócić czystość. Morderstwo, samobójstwo, odkrycie zwłok zmarłego w wiele dni po śmierci to tylko niektóre z nich. Usunięcie trupiego jadu i innych niezwykle groźnych bakterii należy w takiej sytuacji zlecić fachowcom. 

Skuteczna dezynfekcja po zmarłym.

Usunięcie śladów po śmierci, zwłaszcza tej w nietypowych okolicznościach, jest trudne zarówno z fizycznego, jak i psychicznego punktu widzenia. Powszechnie dostępne środki są niewystarczające, i nawet jeśli usunie się plamy krwi i inne ślady, bakterie, grzyby i inne groźne mikroorganizmy oraz nierzadko okropny fetor zostają i stają się groźne także dla osoby sprzątającej.

W naszym środowisku pełno jest bakterii, grzybów, wirusów i drobnoustrojów. Z jednymi układ odpornościowy zdrowego człowieka daje radę, innych musimy się wystrzegać. Czasem ponadto dochodzi do sytuacji, w której te niewidzialne organizmy zaczynają się niekontrolowanie namnażać i stanowić realne zagrożenie. Dlatego wszystkie czynności dezynfekcyjne należy zlecić specjalistom. Bezpiecznie i trwale usuwamy ślady krwi, płynów ustrojowych, odpadki organiczne, odkażamy pomieszczenie likwidując groźne bakterie, grzyby, wirusy i inne patogeny.

Usuwamy także fetor, jaki może powstać w miejscu pozostawania zwłok przez dłuższy czas. Czynności na miejscu przeprowadzamy kompleksowo: w zakres usług wchodzi także – w razie konieczności – usunięcie mebli, tapet, paneli podłogowych, parkietu etc. Przeprowadzamy dezodoryzację – ozonowanie – jest zabiegiem o wielu przeznaczeniach. Likwiduje nieprzyjemne zapachy o różnym pochodzeniu, niszczy drobnoustroje, oczyszcza. Zabieg jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Prace wykonujemy z poszanowaniem godności i trudnych chwil rodziny zmarłego oraz sąsiadów. Po przeprowadzeniu wszystkich czynności mieszkanie nadaje się do zamieszkania i jest w pełni bezpieczne, wolne od nieprzyjemnych zapachów, groźnych bakterii i jakichkolwiek śladów po dramacie.

Do kogo kierujemy ofertę?

Ofertę naszą kierujemy do spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, właścicieli hoteli i pensjonatów, firm transportowych, zakładów pracy oraz osób prywatnych. Nasze czynności kończą się wystawieniem protokołu będącego potwierdzeniem przeprowadzenia czynności dezynfekcyjnych. Zapraszamy do współpracy.