Wiosenne i letnie wieczory nie muszą się już kojarzyć z uciążliwymi owadami, jakimi są komary. Rozpoczynająca się wkrótce wiosna to dobry czas na przeprowadzenie odkomarzania. Nie daj się komarom!

Odkomarzanie jest skutecznym zabiegiem, który w ogromnym stopniu ogranicza populację komarów na konkretnym obszarze. Dotyczy to domów prywatnych, działek, domów wczasowych, uzdrowisk, sanatoriów, terenów imprez plenerowych i wszystkich innych obszarów, na których komary uprzykrzają życie ludziom.

Zabieg odkomarzania przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać najbardziej optymalną metodę do Państwa przypadku. Możemy zabezpieczyć akweny przed wylęgiem komarów, a także monitorować aktywność komarów w Państwa okolicy i w odpowiednim czasie przeprowadzić zabieg odkomarzania.

Warto pamiętać, że komary są nie tylko uciążliwe ze względu na swędzące ukąszenia i nieprzyjemny dźwięk. Przenoszą także choroby na człowieka i zwierzęta (takie jak dirofilarioza i leiszmanioza), które groźne mogą być zwłaszcza dla osób o osłabionym układzie odpornościowym.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami odkomarzania i kontaktu.