Krety są szkodnikami, których działalność zakłóca prawidłowy wzrost plonów i psuje estetykę ogrodów. I choć są pod ochroną, to prawo dopuszcza działania zmierzające do ich pozbycia się w zamkniętych ogrodach, szkółkach, na lotniskach i obiektach sportowych. Dysponujemy wypróbowanymi środkami, które definitywnie rozwiązują problem kretów.

Metoda likwidowania kretów, którą Państwu proponujemy, polega na wprowadzeniu silnie trującego gazu do kopca kreta. Dzięki temu, że wchodzi on w reakcję z wilgocią w glebie, rozprzestrzenia się po korytarzach wydrążonych przez kreta i go uśmierca.

Zaletą tej metody jest jej działanie także na inne szkodniki: ryjówki, nornice etc. Wszystko odbywa się bez konieczności uszkadzania trawnika czy przeprowadzania podziemnych detonacji.

Używany w tej metodzie gaz jest silną trucizną, nie tylko dla kretów, ale także dla ludzi, dlatego zespół firmy Owadek dysponuje odpowiednim przeszkoleniem w zakresie jego bezpiecznego stosowania. Zachęcamy Państwa do kontaktu i współpracy.

 

Więcej o kretach przeczytają Państwo tutaj.