Uwaga krety w ogródku! Pomoże profesjonalne gazowanie kretów.

 

Krety są szkodnikami, których działalność zakłóca prawidłowy wzrost plonów i psuje estetykę ogrodów. I choć są pod ochroną, to prawo dopuszcza działania zmierzające do ich pozbycia się w zamkniętych ogrodach, szkółkach, na lotniskach i obiektach sportowych. Dysponujemy wypróbowanymi środkami, które definitywnie rozwiązują problem kretów – profesjonalne gazowanie kretów.

Pomimo, że wyglądają na miłe i sympatyczne zwierzaki, to niestety są zmorą ogrodników i właścicieli działek i przydomowych ogródków. Uszkadzają rośliny, zostawiają po sobie dziury, tunele i wisienkę na torcie, czyli kopce. Niestety nie wygląda to estetycznie. Walka domowymi sposobami często zawodzi, na szczęście firma Owadek przychodzi z pomocą!

Metoda likwidowania kretów, którą Państwu proponujemy, polega na wprowadzeniu silnie trującego gazu do kopca kreta. Dzięki temu, że wchodzi on w reakcję z wilgocią w glebie, rozprzestrzenia się po korytarzach wydrążonych przez kreta i go uśmierca.

Zaletą tej metody jest jej działanie także na inne szkodniki: ryjówki, nornice itp. Wszystko odbywa się bez konieczności uszkadzania trawnika czy przeprowadzania podziemnych detonacji.

Używany w tej metodzie gaz jest silną trucizną, nie tylko dla kretów, ale także dla ludzi, dlatego zespół firmy Owadek dysponuje odpowiednim przeszkoleniem w zakresie jego bezpiecznego stosowania.

Inne metody na zwalczanie kretów.

Oprócz gazowania jesteśmy w stanie zaproponować inne skuteczne metody;

  • pułapki żywo-łowne,
  • specjalne przynęty pokarmowe,
  • środki odstraszające (zapachowe).

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu i współpracy.

Więcej o kretach przeczytają Państwo tutaj.